Namai > Produktai > Ventiliatoriai, terminis valdymas > DC ventiliatoriai > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti F412R-24LB su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris F412R-24LB
Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Dalies numeris F412R-24LB Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 16873 pcs Duomenų lapas F412R
Kategorija Ventiliatoriai, terminis valdymas Plotis 12.20mm
Svoris 0.044 lb (19.96g) Įtampos diapazonas 20.4 ~ 27.6VDC
Įtampa - Įvertinta 24VDC Nutraukimas 2 Wire Leads
Statinis slėgis 0.059 in H2O (14.7 Pa) Dydis / Matmenys Square - 41mm L x 41mm H
Serija F412R RPM 4200 RPM
Galia (vatais) 720mW Kiti vardai 563-1137
F412R24LB
Darbinė temperatūra 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Triukšmas 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.030A