Namai > Produktai > Ventiliatoriai, terminis valdymas > DC ventiliatoriai > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti F412R-12LB su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris F412R-12LB
Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(JAV doleriais)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Dalies numeris F412R-12LB Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 15687 pcs Duomenų lapas F412R Series
Kategorija Ventiliatoriai, terminis valdymas Plotis 12.20mm
Svoris 0.044 lb (19.96g) Įtampos diapazonas 10.2 ~ 13.8VDC
Įtampa - Įvertinta 12VDC Nutraukimas 2 Wire Leads
Statinis slėgis 0.059 in H2O (14.7 Pa) Dydis / Matmenys Square - 41mm L x 41mm H
Serija F412R RPM 4200 RPM
Galia (vatais) 480mW Kiti vardai 563-1136
F412R12LB
Darbinė temperatūra 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Triukšmas 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.040A