Namai > Produktai > Rezistoriai > Per skylių rezistorius > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti MFR25SFRF52-412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris MFR25SFRF52-412R
Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1/4W 1% AXIAL
(JAV doleriais)
5000 pcs
Product parameter
Dalies numeris MFR25SFRF52-412R Gamintojas Yageo
Turimas kiekis 5895454 pcs Duomenų lapas MFR Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±1%
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serija MFR
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film