Namai > Produktai > Rezistoriai > Per skylių rezistorius > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti MFR100FTF73-412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris MFR100FTF73-412R
Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL
(JAV doleriais)
5000 pcs
Product parameter
Dalies numeris MFR100FTF73-412R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 1715480 pcs Duomenų lapas MFR Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±1%
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Serija MFR
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film