Namai > Produktai > Rezistoriai > Per skylių rezistorius > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti MFP50SBRE52-412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris MFP50SBRE52-412R
Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(JAV doleriais)
5000 pcs
Product parameter
Dalies numeris MFP50SBRE52-412R Gamintojas Yageo
Turimas kiekis 666850 pcs Duomenų lapas MFP Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±0.1%
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija MFP
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film