Namai > Produktai > Rezistoriai > Per skylių rezistorius > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti FMP100FBE52-412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris FMP100FBE52-412R
Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL
(JAV doleriais)
10000 pcs
Product parameter
Dalies numeris FMP100FBE52-412R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 2553528 pcs Duomenų lapas FMP Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±1%
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas Axial
Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija FMP
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Išsamus aprašymas 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film