Namai > Produktai > Rezistoriai > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti RNCF2512BTE412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris RNCF2512BTE412R
Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(JAV doleriais)
4000 pcs
Product parameter
Dalies numeris RNCF2512BTE412R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 282581 pcs Duomenų lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±0.1%
Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas 2512
Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija RNCF
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film