Namai > Produktai > Rezistoriai > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti RNCF0603DTC412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris RNCF0603DTC412R
Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(JAV doleriais)
5000 pcs
Product parameter
Dalies numeris RNCF0603DTC412R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 4249498 pcs Duomenų lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±0.5%
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas 0603
Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RNCF
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film