Namai > Produktai > Rezistoriai > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti RNCF0201DTE412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris RNCF0201DTE412R
Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(JAV doleriais)
10000 pcs
Product parameter
Dalies numeris RNCF0201DTE412R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 2246166 pcs Duomenų lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±0.5%
Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas 0201
Dydis / Matmenys 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Serija RNCF
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.03W, 1/32W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film