Namai > Produktai > Rezistoriai > Chip Resistor - Surface Mount > RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti RGC1206DTC412R su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris RGC1206DTC412R
Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(JAV doleriais)
5000 pcs
Product parameter
Dalies numeris RGC1206DTC412R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 1807809 pcs Duomenų lapas Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategorija Rezistoriai Tolerancija ±0.5%
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Tiekėjo prietaisų paketas 1206
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Serija RGC
Atsparumas 412 Ohms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai RGC 1/8 T2 412 0.5% R