STTH2002CG
STTH2002CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti STTH2002CG su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris STTH2002CG
Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
(JAV doleriais)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Dalies numeris STTH2002CG Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 78905 pcs Duomenų lapas STTH2002C
Kategorija Diskretiniai puslaidininkiniai gaminiai Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 10A
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 27ns Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai 497-3546-5
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A Bazinės dalies numeris STTH2002C