Namai > Produktai > Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti CDR34BP432BFURAB su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris CDR34BP432BFURAB
Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Dalies numeris CDR34BP432BFURAB Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 4300PF 100V BP 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 5703 pcs Duomenų lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatoriai Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±1% Storis (maks.) 0.059" (1.50mm)
Temperatūros koeficientas BP Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Talpa 4300pF Programos General Purpose