Namai > Produktai > Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai > CDR32BP102BFURAB
CDR32BP102BFURAB
CDR32BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti CDR32BP102BFURAB su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris CDR32BP102BFURAB
Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Product parameter
Dalies numeris CDR32BP102BFURAB Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V BP 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 5645 pcs Duomenų lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatoriai Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±1% Storis (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperatūros koeficientas BP Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose