Namai > Produktai > Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai > CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYVaizdai skirti tik nuorodoms.
žr. Produkto specifikacijas.
pirkti CDR31BP111BFURAJ su pasitikėjimu iš Components-World.HK, 1 metų garantija
Prašyti citatos
Dalies numeris CDR31BP111BFURAJ
Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 110PF 100V BP 0805
Product parameter
Dalies numeris CDR31BP111BFURAJ Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP CER 110PF 100V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Turimas kiekis 4619 pcs Duomenų lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatoriai Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±1% Storis (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperatūros koeficientas BP Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 110pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Talpa 110pF Programos General Purpose